Tallinn jagab kõigile pensionäridele tasuta meditsiinilisi maske

Tallinna linnaosavalitsused jagavad aprillikuu jooksul tasuta meditsiinilisi maske kõikidele pealinna registreeritud pensionäridele.

Pilt: Ilja Matusihis

Tallinn jagab kõigile pensionäridele tasuta meditsiinilisi maske (1)

Pealinn

"Me kõik ootame pikisilmi, et saaksime naasta tavaellu, kuid vajalik on igaühe panus. On ülimalt oluline, et avalikus ruumis liikudes jälgiksime terviseohutuse nõudeid, seal hulgas kannaksime maski," ütles abilinnapea Betina Beškina.

Tallinna linnaosavalitsused jagavad aprillikuu jooksul tasuta meditsiinilisi maske kõikidele pealinna registreeritud pensionäridele. Abilinnapea sõnul soovib linn omalt poolt maskidega toetada majanduslikult vähem kindlustatud linlasi.

"Kui varasemalt jagas linn maske üksi elavatele pensionäridele, siis nüüd jagame maske kõigile vanadus- või töövõimetuspensionit saavatele tallinlastele," ütles Beškina. "Igale pensionärile on arvestatud üks karp, milles on 50 meditsiinilist maski. Loodame, et inimesed on aktiivsed selle võimaluse kasutamisel."

Maskide kättesaamiseks tuleb pöörduda oma elukohajärgse linnaosa valitsuse poole. Kaasa palutakse võtta pensionitunnistus.

Märtsis jagasid linnaosavalitsused meditsiinilisi maske kolme ja enama lapsega peredele, vähekindlustatud üksikvanematele ja neile kortermaja elanikele, kus on kõrge nakkusnäitaja. Ühtekokku jagab linn märtsis ja aprillis linlastele kuni kaks miljonit maski.

Eelmise aasta lõpus jagas linn korduvkasutatavaid riidest maske gümnasistidele ja progümnastidele ning meditsiinilisi maske vähekindlustatud peredele ja üksi elavatele pensionäridele.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...